PL

Na wstępie tworzymy wizję i profil zespołu - później budujemy zespół

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Budujemy zespoły i nimi zarządzamy
Określamy potrzeby Partnera
1
Do każdego Partnera podchodzimy indywidualnie. Zanim rozpoczniemy rekrutację zespołu projektowego, wnikliwie analizujemy jego potrzeby i wymagania. Szczegółowy wywiad z Partnerem, dotyczący konkretnych umiejętności i kompetencji to początek naszych działań. W kolejnym etapie obserwujemy pracowników przedsiębiorstwa oraz już istniejące zespoły podczas ich codziennych obowiązków. Na chwilę stajemy się częścią firmy, by poznać jej wartości, styl pracy oraz panującą w firmie atmosferę. To pozwala nam określić profil pracowników, którzy docelowo stworzą zespół, pasujący do organizacji.
Rekrutujemy z Partnerem odpowiedni zespół
2
Mając stworzoną wizję całego zespołu projektowego, rozpoczynamy proces rekrutacji pracowników. Zespół wykwalifikowanych rekruterów oraz odpowiednie narzędzia, wspierające cały proces, pozwalają nam dotrzeć do najlepszych kandydatów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Partnerowi najlepszej klasy specjalistów. Prowadzimy cały proces rekrutacyjny, jednak to Partner podejmuje, przy naszym wsparciu, ostateczną decyzję o zatrudnieniu.
Organizujemy przestrzeń do pracy
3
Przygotowujemy przyszłe miejsce pracy dla rekrutowanego zespołu – organizujemy biuro oraz niezbędne narzędzia pracy. Staramy się, aby przestrzeń była spójna z biurem Partnera, dla którego zespół będzie docelowo realizował projekty, a także stała się przyjaznym miejscem pracy.
Uruchamiamy zespół
4
Zatrudniamy pracowników oraz przejmujemy na siebie wszystkie formalności z tym związane. Następnie przygotowujemy zespół do startu. Zapewniamy nowym pracownikom odpowiednie szkolenia wprowadzające, spotkania z Partnerem, przekazujemy wartości i zasady pracy. W efekcie Partner otrzymuje wyposażony w konkretną wiedzę i gotowy do działania zespół.
Zapewniamy HR oraz wsparcie operacyjne
5
Na życzenie Partnera wspieramy go także od strony menadżerskiej. Nie tylko budujemy zespoły, ale również nimi zarządzamy. Planujemy zasoby, organizujemy pracę, monitorujemy efektywność i jakość pracy zespołu. Dbamy o zaangażowanie i rozwój kompetencji. Dobre zarządzanie zespołem sprawia, że cele biznesowe są osiągane, a projekty realizowane są na najwyższym poziomie.
Dbamy o stały rozwój i szkolenia pracowników
6
Zależy nam, by tworzone przez nas zespoły efektywne i jakościowe, a rotacja pracowników – jak najmniejsza. Dlatego zapewniamy systematyczne szkolenia oraz dbamy o ich rozwój i przyszłą karierę. Odpowiednia motywacja i ciągłe podwyższanie kompetencji zarządzanych przez nas zespołów to klucz do sukcesu naszego Partnera oraz wysokiej jakości dostarczanych przez nas usług.
rekrutyj własny zespół

Aktualne rekrutacje

Oferty pracy

Senior Backend Java Engineer

Zdalnie - Berlin/Niemcy