PL

Jesteśmy zgranym zespołem i takie zespoły tworzymy dla naszych partnerów

Nasze doświadczenie budujemy latami

Nasza historia W BeUsable wspieramy naszych Partnerów w skutecznej realizacji celów biznesowych, zapewniając im do tego najważniejszy element - wyspecjalizowany i zaangażowany zespół pracowników.

Wiemy, że biznes to gra zespołowa – tu liczą się nie tylko wysokie kompetencje, ale również zaangażowanie i efektywna współpraca. Takim zespołem właśnie jesteśmy i takie zespoły rekrutujemy dla naszych Partnerów. Wierzymy, że… DOBRY ZESPÓŁ MOŻE WIĘCEJ.

Nasz cel jest prosty – dostarczyć Partnerowi taki zespół ludzi, z którym realizacja projektów będzie nie tylko przyjemnością, ale również drogą do sukcesu.
2014
Rozpoczęcie działalności
Rozpoczęcie współpracy z młodym duńskim startupem AirHelp
2015
Liczba pracowników AirHelp przekracza 200 osób
Do grona naszych klientów dołącza jedna z największych drukarnia internetowych na świecie - niemiecka spółka United Print
2016
Do grona naszych klientów dołącza startup z Austrii spółka RateBoard
Do grona naszych klientów dołącza lider systemów e-commerce w Skandynawi - norweska spółka 24eStore

Poznajmy się bliżej

Tomasz Kolaszyński - Założyciel i CEO
Jestem managerem z 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami na róznym stadium rozwoju, zarówno startup'ów od fazy pomysłu jak i już zorganizowanych przedsiębiorstw mających potrzebę optymalnego wykorzystania swoich zasobów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Na rynku jesteśmy obecni od 2014 roku. Współpracujemy z firmami międzynarodowymi, a w gronie naszych klientów znajdują się m.in. Air Help, brytyjska spółka United Print czy norweska spółka 24eStore.

Wiemy, co to zgrany zespół

Obecnie liczba naszych pracowników przekracza już 500 osób, a wciąż się rozwijamy. Działamy zespołowo i od lat efektywnie ze sobą współpracujemy. Dzięki temu wiemy, jak budować skuteczne zespoły dla naszych Partnerów.

Zawsze dobieramy zespół do organizacji

Nigdy odwrotnie. Zbierając informacje na temat potrzeb nie opieramy się jedynie na rozmowie z Partnerem. Jako jedyni na rynku „wchodzimy” do organizacji, by poznać jej strukturę, kulturę organizacyjną oraz wartości, jakimi się kieruje. Jesteśmy przy tym dobrymi obserwatorami.

Działamy kompleksowo – nie tylko tworzymy, ale również zarządzamy

Nie tylko budujemy zespoły dla naszych Partnerów, ale organizujemy wszystkie formalności związane z zatrudnianiem pracowników oraz zapewniamy im miejsce i narzędzia pracy. Dajemy również Partnerowi pełne wsparcie menadżerskie, efektywnie zarządzając pracującym dla niego zespołem.

Inwestujemy w pomysły IT

Nasze startupy
Czytaj więcej