PL

Wspieramy ciekawe inicjatywy, które mogą stać się dojrzałym biznesem

Inwestujemy w ciekawe pomysły

Rozwijamy sturtupy
Tworzymy i rozwijamy startupy. Pomagamy również na ścieżce rozwoju osobom, które mają ciekawy pomysł na biznes, ale brak im wiedzy, środków i odwagi, by go zrealizować.
Obecnie na rynku, zwłaszcza w branży IT, powstaje coraz więcej drobnych inicjatyw, które przy odpowiednim wsparciu mają ogromny potencjał, by odnieść sukces. My natomiast pomysły zamieniamy w realny i dojrzały biznes.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub posiadasz działającą już firmę / produkt, napisz do nas na adres: startup@beusable.pl. Zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Aktualnie prowadzone projekty

Nasze startupy

Home Scanner

Serwis Homescanner.pl oferuje dostęp do raportów na temat nieruchomości wystawionych na sprzedaż, a w nich - kompleksowe informacje. W każdym raporcie znajdują się: wgląd do dokumentacji prawnej (np. księga wieczysta, obciążenie hipoteczne, itp.) oraz technicznej (m.in. plany zagospodarowania przestrzennego, wypis z rejestru gruntów i budynków, plan domu, itp.), a także wywiady, analizy oraz rzeczywiste zdjęcia nieruchomości.
Homescanner.pl to pierwsza i jak na razie jedyna w Polsce platforma online z dostępem do pełnej informacji na temat nieruchomości. Serwis został uruchomiony w 2017 roku i skierowany jest do osób, które planują zakup nieruchomości i samodzielnie poszukują odpowiedniej lokalizacji. Jednak z wiedzy zamieszczonej w serwisie może skorzystać praktycznie każdy – również osoby zawodowo związane z branżą nieruchomości, szukające odpowiednich i sprawdzonych lokalizacji dla swoich klientów.

Obecnie w bazie Homescanner.pl dostępnych jest kilkaset raportów. Jednak w momencie, gdy ktoś nie znajdzie szukanej nieruchomości, może zamówić dla niej raport, który zostanie udostępniony w serwisie w ciągu 48h.

MyFactBook

Serwis MyFactBook pozwala policzyć rzeczywistą liczbę uczestników dowolnego wydarzenia. Wystarczy zgłosić wydarzenie, przekazać informację do użytkowników a wszyscy, którzy w danej godzinie znajdują się w miejscu wydażenia, mogą potwierdzić swoją obecność.

Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem swojego wydarzenia napisz do nas: contact@myfactbook.com.
Zgłoś projekt do konsultacji
Jeśli posiadasz własny pomysł lub już działającą firmę czy tylko produkt napisz do nas na adres: startup@beusable.pl