Notice: Undefined variable: _PAGE in /var/www/beusable/pl/lang_menu.php on line 9
BeUsable.pl - Nasze przykładowe projekty
PL

Nasze doświadczenie

234
zatrudnionych osób

Airhelp.com

AirHelp to jeden z najprężniej rozwijających się startupów międzynarodowych, którego główne zaplecze technologiczno-operacyjne znajduje się w polskiej filii. Firma powstała w 2013 roku i w ciągu ostatnich lat stała się światowym liderem w branży odszkodowań lotniczych. Zatrudniając obecnie kilkaset osób pomaga podróżnym dochodzić swoich praw i odzyskiwać należne im odszkodowania w przypadku opóźnionych, odwołanych lub przepełnionych lotów.
Cel, jaki został postawiony przed be usable, to stworzenie głównej filii firmy w Polsce. W krótkim czasie zatrudniono ponad 200 osób, które obecnie realizują działania dla AirHelp w polskim oddziale. Wśród nich byli tacy specjaliści IT: RoR, FrontEnd, DevOps, Project Management, specjaliści obsługi klienta w językach: polskim, angielskim, szwedzkim, norweskim, duńskim, niemieckim, portugalskim, włoskim, hiszpańskim oraz pracwonicy działu prawnego i księgowości.

Wzrost był ogromny – średnio tygodniowo zatrudnianych było około 15 osób, co wymagało od nas bardzo dobrej organizacji pracy i wniknięcia w kulturę firmy. Zbudowany przez nas zespół miał za zadanie opracować platformę do uzyskiwania rekompensat za wszelkie zmiany w lotach. Stworzyliśmy lokalną markę AirHelp oraz biuro, które znajduje się w Gdańsku. Zbudowany przez nas zespół osiąga ogromne sukcesy, wpływając na intensywny rozwój firmy. Spółka AirHelp działa w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, a wiele z nich wypracowanych zostało przez polski zespół, zbudowany przez BeUsable.

O współpracy BeUsable z AirHelp możesz porozmawiać z Henrik Zillmer
20
zatrudnionych osób

Unitedprint.com

UnitedPrint.com wraz ze swoimi markami print24, Easyprint, unitedprint, firstprint, getprint i printwhat to jedna z największych drukarni internetowych na świecie. W jej ofercie znajdziemy różnorodne materiały reklamowe, tworzone przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i rozwiązań technicznych. Firma zatrudnia ponad 700 osób, które pracują w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Wśród nich jest również Polska. W be usable odpowiadamy za budowanie i pracę polskiego zespołu UnitedPrint.com. Jego, a także naszym, zadaniem jest stworzenie platformy internetowej, która umożliwi drukarniom stacjonarnym wdrożenie dodatkowej usługi, jaką jest składanie zamówień online.
Naszym celem było otwarcie biura drukarni w Polsce, zbudowanie prężnie działającego zespołu oraz lokalnej marki. Zatrudniliśmy specjalistów IT: Perl, FrontEnd, DevOps oraz Project Management. Obecnie w polskim oddziale, za który odpowiadamy, pracuje 15-osobowy zespół, który z sukcesem realizuje stawiane przed nim zadania.

O współpracy BeUsable z UnitedPrint.com możesz porozmawiać z Christoph Wetzel
15
zatrudnionych osób

24eStore.com

24eStore to funkcjonująca od 2005 roku norweska platforma e-commerce. W 2017 roku spółka dołączyła do grona najszybciej rozwijających się firm w Norwegii, obsługując niemal 1300 klientów. Platforma oparta jest na autorskich rozwiązaniach, które powstają przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi programistycznych. We wrześniu 2016 roku firma 24eStore podjęła decyzję o dalszym rozwoju swojego działu R&D, a na lokalizację dla nowo tworzonego zespołu wybrała Polskę. I tak pozyskaliśmy kolejnego klienta, dla którego mieliśmy zbudować nowy zespół oraz stworzyć lokalną markę.
Zbudowaliśmy profesjonalny, 15-osobowy zespół, przed którym postawione zostało zadanie stworzenia intuicyjnej multi platformy e-commerce, pozwalającej na łatwe i szybkie założenie sklepu internetowego - bez dużej wiedzy w tym temacie. Zatrudniliśmy najlepszych specjalistów w takich dziedzinach, jak front-end, back-end, test automation, UX, dev-ops, big-data, itd. Zespół z powodzeniem działa, nieustannie się rozwija i z sukcesem realizuje wyznaczone projekty.

O współpracy BeUsable z 24eStore.com możesz porozmawiać z Robert Zwarg